Лазерне відбилювання, як краща альтернатива для досягнення чудової посмішки

Лазерне відбілювання, як найкраща альтернатива для досягнення гарної посмішки
Ви любите посміхатися? Посмішка-це символ і візитна картка позитивної та миролюбної людини, тому, щоб привернути увагу людей, отже, потрібно мати гарну та приємну посмішку. Білі зуби можна з упевненістю назвати безумовною складовою прекрасної усмішки. Будучи найтвердішим матеріалом в організмі людини, зуби все ж таки здатні втрачати свої властивості і білість через час. На колір і тон зубної емалі впливає безліч різних факторів, серед яких:
 • екологія та навколишнє середовище;
 • їжа та напої, які певна людина вживає до свого раціону;
 • особливість будови зубів конкретної людини;
 • спадковість;
 • погані звички (наприклад куріння).
Ці та інші фактори безпосередньо впливають на зубну емаль, ушкоджуючи її та утворюючи в дентині своєрідні маленькі отвори, в які згодом потрапляють різні речовини, що забруднюють її. Під цими речовинами маються на увазі білкові сполуки, які надають зубам жовтуватого і навіть сірого відтінку. Таким шляхом ці чужорідні мікроелементи залишаються зовні в каналах, що і призводить до її помутніння. Звучить досить переконливо у тому, щоб прямо зараз записатися прийом до стоматологу, чи не так?

Лазерне відбілювання: як це відбувається і чого варто очікувати
Існує безліч різних способів відбілювання зубів і створення чарівної посмішки. Безліч цих способів можна віднести до ряду «дідівські», як, наприклад, чищення зубів внутрішньою стороною шкірки від банана, або ж содою за допомогою зубочистки. Звичайно, що довіряти таким методам якщо і варто, то не більше ніж на половину, оскільки кожна людина має свою власну будову зубів. Виходячи з цього, якщо Ви хочете тішити себе і оточуючих своєю шикарною посмішкою, то Вам потрібно звернутися за допомогою тільки до професіоналів, тобто до стоматологічної клініки.

Найпоширенішим і найнадійнішим способом відбілювання зубів є лазерне відбілювання, яке виконується безпосередньо професіоналом у кабінеті стоматолога. Лазерне відбілювання - це досить проста процедура, хоча більшості людей, на перший погляд, це може здатися зовсім інакше. Даний спосіб відбілювання зубної емалі має свою унікальну послідовність дій, яких повинен дотримуватися кожен стоматолог. Перш ніж перейти до використання безпосередньо лазера, гігієніст (стоматолог) повинен ретельно оглянути порожнину рота пацієнта та провести професійне чищення зубів від нальоту та різного роду мікроелементів.

Коли задумане буде виконано, фахівець перейде до вимірювання відтінку зубної емалі з допомогою спеціальної шкали відтінків. Результати вимірювання будуть занесені до карти пацієнта. Далі, за допомогою ретрактора – хірургічного інструменту для розведення шкіри, лікар отримує доступ до робочої зони, ізолюючи при цьому інші тканини ротової порожнини ватними валиками, щоб уникнути їх ушкоджень. На ясна наноситься захисний гель завтовшки 2-4 мм, а на емаль зубів - гель, що відбілює.

Після цього відбувається активація відбілюючого гелю лазером на кожному із зубів. В середньому, для відбілювання одного зуба потрібно близько 1-2 хвилин, але у разі неочікуваного результату процедура може повторитись. Коли відбілювання буде закінчено, стоматолог знову візьме шкалу відтінку зубів та виміряє, на скільки тонів Ваші зуби стали білішими. У тому випадку, якщо Вас влаштовує результат, лікар зніме захисний гель і залишки гелю, що відбілює, при цьому провівши ретельне чищення ротової порожнини, після чого нанесе на зубну емаль гель для посиленого відновлення емалі.

Переваги лазерного відбілювання
Порівнявши лазерне відбілювання та фотовідбілювання, безліч людей віддає свою перевагу першому, що є дійсно вірним рішенням. Це пояснюється тим, що тривалість процесу відбілювання лазером становить у середньому 30-40 хвилин, що набагато швидше, ніж при фотовідбілюванні, процедура якого становить не менше години. Також, відбілювання, в деяких випадках, може негативно вплинути на пульпу, викликавши її перегрів, що не спостерігається при лазерному відбілюванні. У більш широкому варіанті можна виділити такі переваги лазерного відбілювання:
 • Відмінний та довгостроковий результат;
 • Відсутність застосування анестезії при процедурі;
 • Відсутність підвищення чутливості зубів після відбілювання;
 • Збереження первинної структури емалі;
 • Естетичний ефект (його досягнення можливе при повній відмові від куріння та правильному регулюванні повсякденного раціону харчування);
 • Лазер має бактерицидну дію на емаль. Таким чином, він на довгий час запобігає виникненню карієсу;
 • Відсутність перегріву пульпи;
 • Вплив лазера, що щадить, що гарантує повну безпеку для зубної емалі.

Рекомендації щодо тривалого збереження очікуваного результату
Лазерне відбілювання, звичайно ж, не можна вважати новим відкриттям у сфері стоматології, але, судячи з його ефективності, цей спосіб можна сміливо назвати інноваційним проривом. Все, що потрібно від пацієнта в період після проходження процедури відбілювання лазером, це дотримуватися кількох простих правил, які дійсно допоможуть надовго зберегти білість зубів та красу посмішки. Насамперед, слід дотримуватися вказівок стоматолога, оскільки саме він з точністю може визначити особливості зубної емалі та пародонту. У засобах повсякденної гігієни слід використовувати зубну пасту з легким відбілюючим ефектом, якісну зубну щітку, флос (спеціальна зубна нитка), іригатор і, при необхідності, розчини для порожнини рота та ополіскувачі.

Також варто врахувати особливості раціону харчування, який, можливо, потрібно буде змінити або зовсім відмовитися від деяких його складових. Потрібно обмежитися у вживанні коли, чаю, кави та інших напоїв з фарбуючим ефектом для запобігання забрудненню зубної емалі, тим самим зберігаючи білизну зубів. Ідеальний результат після проходження процедури відбілювання лазером гарантовано протягом 6 місяців, при необхідності процедуру можна повторити.

Лазерне відбілювання – це швидке, надзвичайно безпечне, ефективне і, звичайно, правильне рішення для тих, хто хоче мати шикарну посмішку. Приєднуйтесь і Ви до тих, хто радує та радіє своїй новій прекрасній посмішці!
Перейдіть в наш магазин, там є це обладнання та повний опис про нього!
Сподобалося обладнання із статті?