Про нас

Співробітники освітнього центру завжди знаходяться на зв'язку, готові відповісти на всі питання та допомогти з вирішенням проблем, що виникли.
Професійна консультація
Наші досвідчені фахівці самостійно складають програми, включаючи лише корисну інформацію. Вони подають її у зрозумілій та доступній формі.
Ефективність навчання
З нами Ви активно розвиватиметеся, отримуючи максимум знань і навичок. Ми докладно розповімо про інновації у світі лазерної стоматології.
Максимум можливостей
Ми прагнемо, щоб наші курси були не лише ефективними, а й цікавими для стоматологів різних напрямків. Слідкуйте за оновленнями програм та беріть участь!
Різноманіття програм
Разом з нами Ви професійно зростаєте та розвиваєтеся, стаючи кращими спеціальностями у своїй галузі. Поліпшуйте свої навички, примножуючи власний дохід.
Постійний розвиток
У нас кожен знайде відповідні умови навчання. Ми впевнені, що зможемо допомогти Вам у освоєнні нових технік у світі лазерної стоматології.
Зручні умови навчання
Став учасником нашої програми, ви зразуміте, що майбутнє за лазерною стоматологією!
Ми прагнемо, щоб усі лікарі-стоматологи мали змогу взяти участь у програмі, відвідавши лекцію чи майстер-клас. Для цього ми створюємо оптимальні умови співробітництва. Ви завжди можете поставити нам питання або дізнатися про деталі майбутньої події прямо на сайті у відповідному розділі.
Цікава та детальна інформація про новинки у світі лазерної стоматології
Лояльні ціни
Обмін досвідом і знаннями з ведучими фахівцями
Захоплююче спілкування в затишній дружній атмосфері
Множина різнопланових програм
Наш освітній центр «EDULASE» є молодою компанією, що розвивається. При цьому в нашій команді працюють лише досвідчені фахівці, здатні подати інформацію у зрозумілій формі. Ми розуміємо, наскільки важливий для лікаря розвиток та підвищення кваліфікації, тому розробляємо ефективні програми.
Беручи участь у них, Ви стаєте впевненішими як професіонал і популярнішими у своєму регіоні. Розширює свої послуги, освоюйте нові технології та проводьте лікування стоматологічних проблем максимально ефективно та безболісно!
Не переставайте розвиватися
Ми проводимо курси та майстер-класи, ґрунтуючись на актуальності теми. У програмах може брати участь кожен бажаючий, незалежно від віку та своєї спеціалізації. При цьому завдяки доступній контактній інформації ми завжди знаходимося на зв'язку, які готові відповісти на всі запитання.
Знання про нюанси роботи з лазером буде корисним практично у всіх галузях стоматології. Інноваційний апарат здатний допомогти в лікуванні складних випадків та післяопераційному відновленні.
Це ваш унікальний шанс
Кроме большого количества интересных и полезных программ обучения, Вы также можете выбрать удобную для себя форму обучения. Онлайн система открывает массу возможностей, экономя время. Вы можете обучаться в нашем образовательном центре даже из офиса!
К тому же для участников семинаров мы готовим протоколы лечения немецкого стандарта Аахенского Института AALZ. Вы получаете от обучения максимум знаний и удовольствия, так как занятия проходят в комфортной и уютной обстановке. Даже если Вы решили заниматься в режиме «онлайн», привычная обстановка поможет быстрее усвоить новую информацию.
Максимум можливостей
У вас є додаткові питання?
  • В онлайн-чат
  • В Фейсбук
  • Заповнити форму зворотнього зв'язку
  • Зателефонувати
Ми із задоволенням відповімо на них!
Ви можете звернутися до нас:
Форма зворотного зв'язку