10 доказів того, що лазер – майбутнє стоматології

Якщо ще кілька десятиліть тому лазери були атрибутами фантастичних фільмів, то ці прилади повсюдно використовуються в різних галузях медицини. Стоматологія – не виняток. Фахівці-стоматологи зазначають: якщо лазерна апаратура буде й надалі широко застосовуватися, це дозволить зробити лікування пацієнтів не лише ефективнішим, а й максимально безболісним та швидким.

Давайте розглянемо 10 основних чинників, які доводять, що з лазерної технікою – майбутнє стоматології.
1. З кожним роком зростає кількість дипломованих фахівців, які володіють лазерною апаратурою, а це означає, що медичні послуги, при наданні яких використовується лазер, будуть знижуватися в ціні та ставати більш доступними для широких верств населення.

2. Використовуючи лазер, фахівець може без застосування звичної бормашини дістатися будь-якої частини зуба. Це забезпечує відразу дві переваги. По-перше, полегшується робота самого стоматолога. По-друге, пацієнт перед візитом до лікаря не відчуває страху та напруження.

3. Існують лазери для м'яких та твердих тканин – їх різновиди сприяють найбільш доречному та спеціалізованому застосуванню.

4. Лазери для твердих тканин мають таку довжину хвилі, яка оптимально поглинається гідроксіапатітом – сіллю фосфату кальцію, що входить до складу зубів та кісток. Таким чином, лазер без проблем робить розрізи та інші маніпуляції на зубах. Перевага подібної лазерної апаратури полягає насамперед у точності, яка так необхідна при розрізанні кісткової тканини.

5. Лазери для м'яких тканин випромінюють хвилі, які відмінно поглинаються гемоглобіном і водою. Таким чином, ця медична апаратура стає практично незамінною, коли є потреба у маніпуляціях на яснах. Ці лазери не тільки виконують те основне завдання, яке ставить перед ними стоматолог у кожному конкретному випадку, але й паралельно знищують хвороботворні бактерії та сприяють запуску механізмів відновлення клітин.

6. У багатьох випадках процедури, які проводяться за допомогою лазерної апаратури на яснах, не вимагають подальшого накладання швів. Це полегшує роботу стоматолога і, звичайно, підвищує комфорт самого пацієнта.

7. Частина процедур, у яких використовується лазер, не потребує додаткового знеболювання через свою безболісність. Це додаткова перевага для тих пацієнтів, які бояться уколів.

8. Промені високої енергії, які походять від лазерів, дозволяють звести до мінімуму кровотечу. Це – зменшення ризиків та запорука того, що процедура пройде успішно.

9. Використання лазерної апаратури запобігає ризику розвитку бактеріальних інфекцій з тієї причини, що область задіяння лазера стерилізується. Це заспокоїть пацієнтів, які переживають питання санітарно-гігієнічних норм при лікуванні зубів і ясен.

10. Застосування лазерів сприяє впливу безпосередньо на проблемну ділянку при мінімальному пошкодженні навколишніх тканин. Це означає, що пацієнтові не доведеться стикатися з побічними ефектами лікування, які б були можливими при використанні традиційної стоматологічної техніки. Перелічені фактори – явні свідчення на користь того, що лазерна апаратура незабаром стане неодмінним атрибутом кожного стоматологічного кабінету та практично всі пацієнти з проблемами зубів та ясен зможуть відчути її переваги.
Перейдіть в наш магазин, там є це обладнання та повний опис про нього!
Сподобалося обладнання із статті?